Rolety bezinwazyjne

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-24 z 133 pozycji

Jakimi cechami wyróżniają się rolety bezinwazyjne?

Rolety bezinwazyjne to doskonała propozycja dla pomieszczeń biurowych i mieszkalnych. Klienci bardzo często decydują się właśnie na ten produkt. Nic dziwnego. Ma on wiele zalet. Do jednych z nich można zaliczyć: nieskomplikowany montaż i przystępną cenę. Z tego artykułu poznasz więcej korzyści, jakie wynikają ze zdecydowanie się na rolety bezinwazyjne. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Co przemawia za tym, aby zdecydować się na rolety bezinwazyjne?

Rolety bezinwazyjne stworzą zachwycający wystrój wnętrza. Występują one w bogatej gamie kolorystycznej. Dlatego też bez problemu dopasujesz produkt do aranżacji pomieszczenia. Jego zastosowanie sprawi, że zapanuje w nim przyjemna atmosfera, która będzie dopasowana do potrzeb użytkowników. Będą mogli oni wykonywać swoje obowiązki w komfortowych warunkach.

Jakie korzyści, wynikają z wyboru rolet bezinwazyjnych?

Jedną z korzyści, jaką oferują rolety wewnętrzne bezinwazyjne jest: bezinwazyjny montaż. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest to, że po zamocowaniu tego produktu, okna pozostaną w idealnym i nienaruszonym stanie. W tym przypadku bowiem montaż nie wymaga wiercenia dziur w ramach, czy też korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Jego przebieg jest niezwykle sprawny.

Do jakich wnętrz będą pasować rolety bezinwazyjne?

Roleta bezinwazyjna sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu! Nada się np. do sypialni, salonu, biura, łazienki i pokoju dziecięcego. Klienci chętnie decydują się na to rozwiązanie ze względu na wszechstronność tego produktu.

Rolety bezinwazyjne. Co to znaczy?

Główną rolą rolet bezinwazyjnych jest ochrona przed promieniami słonecznymi. Istnieje jednak znacznie więcej korzyści, które związane z ich użytkowaniem. Pozwalają one ograniczyć nadmierne ogrzewanie pomieszczeń. Gwarantują także prywatność. A do tego również są cudowną dekoracją. Warto także wyjaśnić samo określenie: bezinwazyjne. Rolety bezinwazyjne. Co to znaczy? Należy tutaj wspomnieć o metodach inwazyjnych, które polegają na wykonaniu otworów w odpowiednim miejscu np. ramie okiennej. Ten montaż gwarantuje przede wszystkim: solidność przymocowania.

W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się rolety bezinwazyjne dzień noc?

Jeśli  zależy Ci na dokładnej kontroli ilości promieni słonecznych, które wpadają do danego pomieszczenia, rolety bezinwazyjne dzień noc będą dla Ciebie najlepszą z możliwych propozycji. Nadadzą się przykładowo do: sypialni. W tym miejscu doskonale spełnią swoje funkcje. Umożliwiają stworzenie we wnętrzu klimatycznej atmosfery. Roleta bezinwazyjna to dobre rozwiązanie także do: pokoju dziecięcego. Istotne jest jednak to, aby była ona odpowiednio ustawiona. Tym sposobem w pomieszczeniu powstanie półmrok, a nie zupełna ciemność. Ta osłona sprawdzi się również do kuchni, szczególnie położonej od południowej strony.

Co warto wiedzieć o budowie rolet bezinwazyjnych?

Rolety bezinwazyjne dzień noc wyposażone są w mechanizm samohamujący START&STOP® . Jest on odpowiedzialny za utrzymywanie rolety w miejscu, nawet gdy nie jest rozwinięta do końca. Produkt ma także: napinacz łańcuszka i napięcie boczne tkaniny. Mechanizm dostępny jest w kolorze białym. Na życzenie Klienta istnieje możliwość podmiany na brązowy.

Dlaczego rolety bezinwazyjne to idealne rozwiązanie do wynajmowanego mieszkania?

szy. Można je montować bez bezpośredniej ingerencji w okna oraz jakiekolwiek wiercenia. Decydując się na tego typu produkt, oszczędzasz sobie kłopotów, które związane są z uszkodzeniem elementów konstrukcyjnych okna. Należy sobie uświadomić, że rolety bezinwazyjne pasują praktycznie do każdego rodzaju okna. Jednak warto przed ich zakupem wykonać dokładne wymiary.

Z wyżej wymienionych powodów roleta bezinwazyjna doskonale sprawdzi się w wynajmowanym mieszkaniu. Najemca bowiem ma obowiązek oddać lokal w takim samym stanie, w którym wprowadził się do niego. Tego typu osłony nie pozostawiają żadnych śladów.

Czym charakteryzują się rolety bezinwazyjne w kasecie?

Kaseta jest to element, do którego zwijany jest materiał. Taka roleta to również niezwykle praktyczny produkt, który ma wyjątkową konstrukcję. Jest w stanie bardzo dobrze zaciemnić pomieszczenie. Stanowi także elegancką i nowoczesną dekorację.

Jak działają rolety dzień-noc?

Warstwy tego typu rolet podczas zasłaniania i odsłaniania, poruszają się w górę i w dół względem okna, w którym są zamontowane, a jednocześnie również względem siebie. To sprawia, że możesz w pełni kontrolować natężenie światła, które przedostaje się do pokoju. Mogłoby się wydawać więc, że rolety wewnętrzne bezinwazyjne nie są proste w obsłudze. Jednak jest to nie prawda. Różnią się tylko nieznacznie od obsługi tradycyjnych osłon.

Praktyczne i funkcjonalne rolety dzień-noc. Jakie jeszcze mają zalety?

Praktyczność i funkcjonalność to tylko jedne z zalet rolet dzień-noc. Oprócz tego charakteryzują się:

  • ciekawym designem,
  • oryginalną kolorystyką.

Te osłony stanowią niebanalną dekorację okna. Idealnie sprawdzą się do niewielkich rozmiarów pomieszczeń. Warto zaznaczyć, że nie zajmują praktycznie żadnej dodatkowej przestrzeni.

Zastosowanie rolet bezinwazyjnych we wnętrzach. Podsumowanie

Instalacja bez wiercenia i wkrętów jest możliwa. Wszystko to dzięki: roletom bezinwazyjnym. Te osłony zapewniają prywatność, a do tego również są: dodatkową ozdobą! Mają wysoką estetykę. Doskonale uzupełniają przestrzeń. A do tego ich montaż jest nadzwyczaj prosty. Atutem rolet bezinwazyjnych jest też to, że są łatwe do utrzymania w czystości. To niezwykle praktyczne rozwiązanie dla najemców.

Łatwe dopasowanie do wnętrza - kolejna cecha rolet bezinwazyjnych

Jedną z cech rolet bezinwazyjnych, na które warto zwrócić uwagę jest to, że można łatwo dopasować je do wnętrza oraz jego funkcji. Zbudowane są z takich materiałów, które nie przepuszczają promieni słonecznych. Doskonale nadadzą się do gabinetów, kuchni, czy też salonów. W sklepie oslonaokna.pl wszystkie rolety wykonywane są na zamówienie. Podczas ich produkcji brane są pod uwagę indywidualne potrzeby Klientów. W celu szybkiego, a zarazem sprawnego złożenia zamówienia, należy zmierzyć szerokość szyby. Do zmierzonej szerokości koniecznie trzeba dodać od 2 do 4 cm. W taki sposób, aby materiał był trochę szerszy od szyby, lecz aby nie zachodził na klamkę. Należy też zmierzyć wysokość skrzydła okna.

W sklepie masz do wyboru takie kolory rolet bezinwazyjnych jak: biały, wanilia, melanż, popiel, jasny szary, szary, pomarańczowy, grafit, ciemny miodowy, morski, czekoladowy i czarny. Kolory premium są dostępne jako odrębny produkt. Mowa tu o takich barwach jak: sosna, wenge, orzech, ecru i brzoza. Oferowane produkty mają atrakcyjne dla Klienta ceny!