Płatności

Informacje dotyczące płatności za zakupy w sklepie
 

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówiony Towar:

a. płatność gotówką przy odbiorze Towaru;
b. płatność przelewem internetowym na rachunek bankowy;
c. płatność poprzez serwis PayU,Paypal,Przelewy24, przelewem lub kartą kredytową
d. płatność za pobraniem

2. W przypadku wyboru płatności przelewem, do jego realizacji należy użyć następujących danych: MW Group s.c. W. Patro, M. Jakubiec, ul. Lelewela 23/25 , 43-300 Bielsko-Biała, nr. rachunku bankowego: 50 1140 2004 0000 3402 8353 3856 (mBank). W tytule przelewu prosimy wpisać: nazwisko, imię kupującego oraz nr zamówienia wygenerowany przez sklep.

3. MW Group s.c. W. Patro, M. Jakubiec wyklucza możliwość regulowania płatności za zamówiony Towar poprzez przekaz gotówki bądź wystawienie czeku. MW Group s.c. W. Patro, M. Jakubiec oświadcza, że nie ponosi odpowiedzialności w przypadku utraty przez Klienta środków pieniężnych przekazanych w sposób określony w zdaniu poprzedzającym.

4. W zależności od dokonanego przez Klienta wyboru formy płatności:

a. w przypadku płatności gotówką przy odbiorze Towaru dostarczanego przez kuriera, towar jest wysyłany niezwłocznie po przygotowaniu zamówionych produktów.
b. w przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy, należność za Towar pobierana jest jako płatność z góry, co oznacza, że zamówiony Towar zostaje wysłany po otrzymaniu płatności. Maksymalny termin oczekiwania na wpłatę to 7 dni – po jego upływie MW Group s.c. W. Patro, M. Jakubiec uzyskuje prawo odstąpienia od umowy, bez konieczności wyznaczania dodatkowego terminu na dokonanie wpłaty przez Klienta.
c. w przypadku płatności poprzez serwis PayU,Paypal,Przelewy24 , należność za Towar pobierana jest jako płatność z góry, co oznacza, że zamówiony Towar zostaje wysłany po otrzymaniu płatności.
d. w przypadku płatności za pobraniem, należność za Towar pobierana przez kuriera w momencie dostarczenia paczki.

5. Do chwili uiszczenia przez Klienta pełnej należności za zamówiony Towar pozostaje on własnością MW Group s.c. W. Patro, M. Jakubiec.