O firmie

Producent najbardziej estetycznych osłon

Osłony na okna rzucają się w oczy – i Twoje, i Twoich gości, a w świetle słonecznym widać każdy szczegół wykonania. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do estetyki naszych produktów – chcemy, by świetnie prezentowały się w Twoim wnętrzu.

Od szczegółu do ogółu

Nie ma bardziej irytującej rzeczy niż niedziałająca roleta, gdy słońce dosłownie daje popalić. Na szczęście na sprawnym działaniu osłon znamy się bardzo dobrze, ponieważ naszą działalność x lat temu zaczęliśmy właśnie od produkcji komponentów do nich. Niezmiennie jesteśmy jedną z wiodących firm w tym zakresie w Polsce. Doświadczenie z wytwarzania najmniejszych części, dzięki którym rolety działają i są trwałe, pozwoliło nam rozwinąć produkcję i stać się także ich producentem cieszącym się 100% zadowoleniem klientów.

-estetykę i dopasowanie

Okna to jedne z najważniejszych elementów domu – codziennie na nie i przez nie patrzysz. Osłony, które stają się ich częścią, a przez to częścią wnętrza, muszą być estetyczne i współgrać z jego charakterem. Wybór osłony pasującej do stylu pokoju ułatwią porady naszej projektantki wnętrz i strefa inspiracji, którą przygotowaliśmy.

-kontrolę jakości i polską produkcję

Sami produkujemy komponenty do naszych osłon w Polsce i mamy pełną kontrolę nad jakością wykonania. Dlatego wszystkie części naszych zestawów są do siebie dobrze dopasowane i umożliwiają płynną pracę rolet. Nasze produkty i ich elementy nie są sprowadzane z Chin, z nastawieniem na ilość, od różnych producentów, możemy więc gwarantować jakość i trwałość naszych rozwiązań.

-użyteczność na lata

Każdy produkt w naszych domach, od kubka w kuchni po pralkę w łazience, może się zepsuć, dlatego naszych klientów od razu wyposażamy w zapasowy mechanizm, bez dodatkowych opłat. Doskonale rozumiemy też to, że możesz chcieć zmienić za jakiś czas wystrój swojego wnętrza i wybrany kolor materiału w roletach niekoniecznie będzie pasował. Dlatego przy zakupie rolet plisowanych dajemy możliwość wymiany materiału, gdy zajdzie taka potrzeba.