Profesjonalny montaż

Rolety Śląsk

Wykonujemy montaż rolet i żaluzji na wymiar na ternie wojewódzctwa Śląskiego. Zapewniamy kompleksową usługę od pomiaru po kompletny montaż. Montażysta posiada pełen zestaw narzędzi potrzebnych do realizacji zlecenia. Każdy nasz produkt jest produkowany w naszej lokalnej fabryce. Dzięki temu zapewniamy szybką realizację i pełną gwarancję. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu wyceny i montażu.

DostawaSzybka realizacja
Polska produkcjaProdukujemy lokalne
Każdy wymiarProdukcja na każdy wymiar
Łatwy montaż24 miesiące gwarancji

KROK PO KROKU

Od produkcji po montaż
KROK 1

Zadzwoń pod numer
507 137 137
i umów się na pomiar.

KROK 2

Wykonujemy pomiar w Twoim domu lub lokalu i w 24 godziny przygotowujemy ofertę.

KROK 3

Jak tylko zamówienie jest gotowe umawiamy termin montażu.

KROK 4

Wykonujemy montaż i dokonujemy płatności za usługę.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Tak, na specjalną prośbę realizujemy usługę ekspresowo. O więcej informacji zadzwoń do biura obsługi klienta 507 137 137. Nasza obsługa klienta odpowie na wszystkie pytania i przedstawi dodatkowe koszty.
Tak na specjalną prośbę wykonujemy realizację zamówienia w weekend. O więcej informacji zadzwoń do biura obsługi klienta 507 137 137.
Tak, usługa pomiaru jest płatna. Koszt zależy od odległości jaką musi pokonać montażysta i od ilości okien lub drzwi do pomiaru.
Tak, jak najbardziej można zamówić produkty bez wcześniejszego pomiaru. W tym wypadku nie odpowiadamy za ewentualne błędy w pomiarze.
Tak, jest to usługa dodatkowo płatna. Zapytaj technika w momencie pomiaru.
Wykonujemy montaż na każdy rodzaj okien i drzwi. Nie ma znaczenia czy są to okucia drewniane, plastikowe czy aluminiowe.
Zapewniamy 24 miesiące gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty montażu.
Tak, posiadamy swoją linię produkcyjną. Rolety, żaluzje, moskitiery i inne produkty dostępne w naszej ofercie są wykonane na wymiar.

Poznaj nas

O firmie

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią tradycją. Wszystkie nasze rolety i żaluzje oraz akcesoria okienne są produkowane w Polsce, co gwarantuje Państwu wysoką jakość produktu oraz terminowość dostaw. W swojej ofercie posiadamy topowe wysokiej klasy wewnętrzne osłony okienne oraz akcesoria do dekoracji okien. Od współczesnych po tradycyjne wnętrza, oferujemy nieograniczoną różnorodność i pomysły, które dopełnią każde pomieszczenie. Marka oslonaokna.pl pozostaje liderem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów do dekoracji okien oraz systemów ochrony przeciwsłonecznej na rynek polski i europejski. Nabyte doświadczenie pozwala nam co roku opracowywać i wdrażać nowe systemy tym samym spełniać najwyższe wymagania naszych Klientów. Nasz wielojęzyczny dział obsługi klienta posiada fachową wiedzę i duże doświadczenie w tej branży. Współpracujemy tylko z najlepszymi. Świadczymy Państwu najbardziej kompletne informacje o dowolnym produkcie. Zapewnienie wysokiej jakości usług jest jedną z zasad priorytetowych naszej pracy. Cenimy i oferujemy uprzejmą i pełną szacunku współpracę.