Profesjonalny montaż

Rolety Śląsk

Wykonujemy montaż rolet i żaluzji na wymiar na ternie wojewódzctwa Śląskiego. Zapewniamy kompleksową usługę od pomiaru po kompletny montaż. Montażysta posiada pełen zestaw narzędzi potrzebnych do realizacji zlecenia. Każdy nasz produkt jest produkowany w naszej lokalnej fabryce. Dzięki temu zapewniamy szybką realizację i pełną gwarancję. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu wyceny i montażu.

DostawaSzybka realizacja
Polska produkcjaProdukujemy lokalne
Każdy wymiarProdukcja na każdy wymiar
Łatwy montaż24 miesiące gwarancji

KROK PO KROKU

Od zamówienia po montaż
KROK 1

Zadzwoń pod numer
694 844 053
i umów się na pomiar.

KROK 2

Wykonujemy pomiar w Twoim domu lub lokalu i w 24 godziny przygotowujemy ofertę.

KROK 3

Jak tylko zamówienie jest gotowe umawiamy termin montażu.

KROK 4

Wykonujemy montaż i dokonujemy płatności za usługę.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Tak, na specjalną prośbę realizujemy usługę ekspresowo. O więcej informacji zadzwoń do biura obsługi klienta 694 844 053. Nasza obsługa klienta odpowie na wszystkie pytania i przedstawi dodatkowe koszty.
Tak na specjalną prośbę wykonujemy realizację zamówienia w weekend. O więcej informacji zadzwoń do biura obsługi klienta 694 844 053.
Tak, usługa pomiaru jest płatna. Koszt zależy od odległości jaką musi pokonać montażysta i od ilości okien lub drzwi do pomiaru.
Tak, jak najbardziej można zamówić produkty bez wcześniejszego pomiaru. W tym wypadku nie odpowiadamy za ewentualne błędy w pomiarze.
Tak, jest to usługa dodatkowo płatna. Zapytaj technika w momencie pomiaru.
Wykonujemy montaż na każdy rodzaj okien i drzwi. Nie ma znaczenia czy są to okucia drewniane, plastikowe czy aluminiowe.
Zapewniamy 24 miesiące gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty montażu.